Őszi Tánchétvége 2015 – Hamarosan lehet jelentkezni!


Kedves Táncos Klubtársak!

Hagyományainknak megfelelően idén az év második felében kerül megrendezésre a szokásos táncos hétvégi program Őszi Tánchétvége néven, melyre szeretettel várunk benneteket. A tánctanulás mellett aktív pihenésre és a közösségi élet elmélyítésére is lehetőség nyílik.

A programban ismét szerepel olyan tánc, melyet már korábban tanultunk, de méltatlanul a feledés homálya borítja be. Olyan koreográfiát is veszünk, amely mindenki számára új, így minden résztvevő egyenlő eséllyel vághat neki a tánctanulás rögös, de szép és felemelő érzésekkel teli útjának, melynek végén ott vár a jutalom: a megtanult lépések, a biztos tudás, a felhőtlen, gond nélküli suhanás a párommal a parketten.

A tánctábort vezeti:

Kránicz József & Dobó Erika

 

A további részletekről hamarosan tájékoztatlak Benneteket!