Európai Sporthét


Európai SporthétMozdulj Te is Európával! A Lokomotív Táncklub-Dunakeszi is csatlakozott az Európai Sporthéthez, az Európai Bizottság új kezdeményezéséhez, amelyet 2015 szeptemberétől minden évben megrendeznek a sport és a testmozgás népszerűsítése jegyében. A nemzetközi eseménysorozat szeptemberben Európa 31 országában zajlik.

A programra a VOKE József Attila Művelődési Központban kerül sor, szeptember 10-én, csütörtökön 18:30-20:00-ig, a Felnőtt Tánciskola táncóráján.

Erre az eseményre felnőtteket (középkorúakat és időseket egyaránt) várunk, akik jöhetnek egyénileg és párosan is. A résztvevők megismerhetnek néhány népszerű tánclépést és megtudhatják, hogy a tánc milyen hatással van szellemi, lelki és fizikai állapotunkra.

 

http://ec.europa.eu/sport/week/

www.europaisporthet.hu