Őszi Tánchétvége 2015


Hagyományainknak megfelelően idén az év második felében kerül megrendezésre a szokásos táncos hétvégi program Őszi Tánchétvége néven, melyre szeretettel várunk minden érdeklődőt. A tánctanulás mellett aktív pihenésre és a közösségi élet elmélyítésére is lehetőség nyílik.

Helyszín:  Viking Hotel     2484 Agárd, Gallér utca 2.

Viking

Dátum:  2015. október 9-11.

Szállás:  Kétágyas fürdőszobás szobákban

Ellátás:  A pénteki vacsorától a vasárnapi ebédig teljes ellátás

vacsora

Érkezés:  Október 9-én, pénteken, 18:00-ig     Elutazás:  Október 11-én, vasárnap, ebéd után

A szálloda megközelítése: A 7-es főúton, az Agárd vége táblánál balra, vagy az M7-es autópályáról a Székesfehérvár-kelet táblánál történő lehajtásnál balra Agárd felé tovább haladni és az Agárd táblánál jobbra behajtani. A további irányt a szálloda táblája mutatja.

térkép

A Tánchétvége programja:

Október 9. péntek: 18:00-ig – érkezés, szobák elfoglalása

19:00 – Vacsora

21:00 – A résztvevők köszöntése

Közös kör- és sortáncok tanulása, táncolása   A korábban tanult táncok gyakorlása

Október 10. szombat: 8:00 – Reggeli

9:00 – Bemelegítés és táncos alapozás Erikával

10:00 – Tánctanulás

12:15 – Ebéd

17:00 – Tánctanulás

19:15 – Vacsora

21:00 – Szombat esti táncparty

Október 11 vasárnap: 8:00 – Reggeli

9:00 – Bemelegítés és táncos alapozás Erikával

10:00 – Tánctanulás, a hétvégén tanult táncok ismétlése

12:15 – Ebéd

14:00 – Elutazás

Az anyagban ismét szerepel olyan tánc, melyet már korábban tanultunk, de méltatlanul a feledés homálya borítja be. Olyan koreográfiát is veszünk, amely mindenki számára új, így minden résztvevő egyenlő eséllyel vághat neki a tánctanulás rögös, de szép és felemelő érzésekkel teli útjának, melynek végén ott vár a jutalom: a megtanult lépések, a biztos tudás, a felhőtlen, gond nélküli suhanás párosan a parketten.

Őszi Tánchétvége

Részvételi díj:

37.500 Ft/fő,

mely összeget tartalmazza a szállás, az étkezés, a terembérlet és a tánctanítás díját, valamint az IFA-t.

A tánctábort vezeti:

Józsi&Erika

Kránicz József & Dobó Erika   tánctanár, senior versenytáncos pár