Közös évadzáró táncóra

Kedves Táncos Klubtársak!

Amint azt korábban már említettem, a közös évadzáró táncórát december 20-án, kedden 18:30-tól 21:30-ig tartjuk meg -ideiglenes helyszínünkön- Dunakeszin, a Bárdos Lajos Általános Iskola alsó tagozatos épületében. Az est folyamán némi nassolás és szolid toroköblögetés mellett közös és kötetlen táncolásra is lesz bőven lehetőség. A két időpont csak a határ jelenti – mindenki akkor érkezik amikor a munkahelyi és egyéb elfoglaltságok miatt lehetséges és mindenki akkor megy haza, amikor már úgy érzi, erre az évre kellőképpen kitáncolta magát. Arra kérlek benneteket, hogy az  üdítőitalok, édes és sós sütemények mellett táncos kedvet is hozzatok magatokkal!

Szeretettel várom azokat a klubtársakat is, akik korábban már jártak a tánciskolába, de egyéb okoknál fogva idén nem tudtak részt venni az órákon.
Kedvcsinálóként nézzétek meg a facebook-ra feltöltött kis videót a tavalyi karácsonyi összejövetelről: